BAĞKUR MAAŞ HESAPLAMA


Açıklama: BAĞKUR MAAŞINIZI HESAPLAYABİLİRSİNİZ
Kategori: PRATİK BİLGİLER
Eklenme Tarihi: 04 Haziran 2014
Geçerli Tarih: 16 Şubat 2019, 04:36
Site: Yurt Dışı Emeklilik ve SSK BİLGİ BAĞKUR Uzmanı
URL: http://www.sosyalguvenlikmusaviri.net/haber/1417-pratik-bilgiler-bagkur-maas-hesaplama.html


BAĞ-KUR MAAŞ HESAPLAMA

BAĞ-KUR maaş hesaplama günümüzde internet üzerinden farklı uygulamalar ile yapılabilmektedir. Bu işlemi E-Devlet şifreniz ile ya da şifresiz olarak yapabilirsiniz. Bu sorgulama sayesinde ne zaman emekli olabileceğinizi, ne kadar maaş alacağınızı ve ne zaman alacağınızı öğrenebilirsiniz.

E-Devlet Şifresi İle BAĞ-KUR Maaş Hesaplama

Bu işlem için öncelikle E-Devlet şifresine ihtiyacınız olacaktır. Eğer ki şifreniz yoksa en yakın PTT şubesine giderek 2 lira karşılında şifre edinebilirsiniz. Şifreyi aldıktan sonra hesaplama işlemini başlatabilirsiniz. Öncelikle aşağıda size vermiş olduğumuz linke tıklayınız. Ardından kimlik doğrulama işlemlerini gerçekleştiriniz ve E-Devlet şifresi ile T.C. kimlik numaranızı giriniz. Daha sonra sisteme giriş butonuna basınız. Böylece hesaplama işleminiz tamamlanmış olacaktır.

E-Devlet Şifresi İle BAĞ-KUR Maaş Hesaplama İçin TIKLAYINIZ!

Şifresiz Olarak BAĞ-KUR Maaş Hesaplama

Bu tür sorgulama ve hesaplama işlemleri şifresiz olarak yapılabilmektedir. Ancak bu uygulama esnasında sizden bazı bilgiler istenecektir. Bu bilgileri eksiksiz bir şekilde yerine getirdikten sonra BAĞ-KUR maaş hesaplama işleminiz tamamlanmış olacaktır. Bunun için aşağıdaki işlemleri sırasıyla uygulayınız.

Şifresiz Olarak BAĞ-KUR Maaş Hesaplama İçin TIKLAYINIZ!